Založ si blog

Bitcoin Zadarmo – overené v čase

Dlho som nepridal žiaden blog. Po čase som nadobudol pocit, že čo som chcel vo svojich blogoch napísať som zverejnil. Ale tentokrát sa chcem vrátiť na začiatok. Prečo? Lebo čas overil čo som písal. A čo je najkrajšie, dal odpoveď tým, ktorí ako zvyčajne prezentujú svoje komplexy prostredníctvom diskusie pod blogom alebo pod článkom. Už dávno žiadne z nich nečítam, ale na začiatku som ich občas otvoril. Prezrieť si ich môže každý i dnes, a presvedčiť sa, aká hĺbka je v nich skrytá.

Na začiatku som písal o tom, ako získať Bitcoin zadarmo . Vtedy sa písal rok 2014. Bol to úplne prvý blog, a sami si môžete overiť, ktoré stránky, čo som v ňom zmienil fungujú ešte dnes a ktoré nie. To, že viaceré v čase stratili silu je normálne. Nie každý projekt prežije. Zaujímavejšie je, že jedna z daných stránok funguje dodnes. A nie len to, že na nej každú hodinu získate časť Bitcoinu zadarmo, ale má v sebe ďalšie príležitosti ako znásobiť to, čo už máte. Nemyslím tým niečo ako ruletu, kde skôr, než čo-to získate o všetko prídete. Myslím tým stávkovanie na športové podujatia. Hádajte, ktorú stránku z uvedeného blogu mám na mysli? Samozrejme, že prepočty výnosov, ako som uvádzal v minulosti nezodpovedajú dnešnej realite. To je preto, lebo hodnota cryptomien narástla a zdarma dostávate ekvivalent doláru.

V čase je overený ďalší proces. Konkrétne: Ako zabezpečiť stály nárast svojho zadarmo získaného kapitálu a ako ho speňažiť. Písal sa rok 2017. Tu je to ešte zaujímavejšie. Nielenže stále existujú tie isté stránky na získanie vstupu zdarma, ale pretrvali tie isté spoločnosti na ťažbu cryptomeny. Dolovanie bez technického zázemia. Môžete si to overiť každý sám. Nedokážem zmeniť čas zverejnenia blogu, a preto vidíte, že kto začal ťažiť roku 2017, ťaží už 3 roky.

Ide tu o hru ? To je otázka dňa. Ktorá potvrdená hra vydržala toľko rokov ? Ja takú nepoznám. Ak by bolo to o čom som písal  a čo trvá dodnes iba hra, bola by prvá svojho druhu.

Tento blog je vyvrátením minulých pochybovačov a provokácia pochybovačov súčasnosti. Za čím si však vždy budem stáť je to, že som za každých okolností zdôrazňoval riziko. A spravím to i dnes. Písal som o ceste výnosov od bodu získania vstupu zdarma hlavne preto, aby som zdôraznil, že existuje riziko straty. No hlavne straty Vášho času. To je akceptovateľnejšie, než riziko straty peňazí. V každom bode je možnosť aby človek svoju investíciu navýšil z externých zdrojov. Hlavne v oblasti ťažby. Ale i na overenej stránke pre získavanie bitcoinov zdarma, je možnosť investovať vlastné úspory. Tie sa vám úročia už len tým, že ste ich tam dali. Môžete s nimi stávkovať alebo ich prehrať v príslušnom kasíne. S každým zvýšením rizika sa zvyšuje zisk. To pravidlo platí na 100%. Nikto však nesmie prehliadnuť slovo „riziko“. Moja cesta bola prácnejšia, presne ako som písal. Potvrdila sa. I to, o čo som prišiel, bol maximálne môj čas. Ale sumár za celé tie roky je výnos.

Prečo tento blog? Pretože, je tu doložená história. A pri dnešných cenách cryptomien je história významným kreditom.

 

Krypomien sa najviac obávajú štáty s autoritatívnym režimom

24.02.2019

V súčasnosti sa pozornosť na problematiku Bitcoinu, či iných mien opäť vrátila viac k tým, čo ich to zaujíma od počiatku, než by záujem tých, čo v tomto prostredí videli spôsob rýchleho zbohatnutia, rástol. Niet sa čomu čudovať. Keď hodnota dosahovala závratných výšok, články boli kde som sa len pozrel. Dnes, po väčšom páde, ktorý sa dal očakávať, sa ceny [...]

Horúca novinka medzi mincami v Čechách

29.10.2018

Pamätné mince výročí, či už tie, čo sa dostávajú do bežného obehu, alebo strieborné či zlaté, sú azda najpopulárnejšou kategóriou. A to nie len medzi zberateľmi, ale i medzi bežnými ľuďmi. Česká republika pripravila pri príležitosti 100. výročia založenia nášho spoločného štátu Československa novinku. Do svojej emisie pre tento rok zaradila 3 príležitostné [...]

Objem Bitcoin – trhu v Turecku vzrástol, útek pred Lírou

14.08.2018

Objem obchodovania s Cryptomenami v Turecku za posledných 24 hodín vzrástol, pretože občania hľadali útočisko z oslabenej líry. Turecká národná mena čelí veľkému tlaku v deň, keď prezident Recep Tayyip Erdogan obvinil USA, že sa pokúšali „bodnúť odzadu“. Objem obchodu na domácej burze Btcturk vzrástol za posledných 24 hodín o 350%, pričom podiel BTC [...]

Nyiragongo

Pelé zatiaľ Havaj ušetrila. Sopka Mauna Loa vybuchla prvýkrát za takmer 40 rokov

28.11.2022 13:05

USGS upozorňuje, že ide iba o začiatok erupcie.

Rudolf Kusý

Súd opäť rozhoduje o väzbe pre exstarostu Kusého

28.11.2022 12:58, aktualizované: 13:15

Kusý si mal ako starosta bratislavského Nového Mesta vyžiadať úplatok vo výške 150-tisíc eur.

pohreb, úmrtie, smrť

Zomrel bývalý český minister Tomáš Kvapil. Mal 66 rokov

28.11.2022 12:40

Bol členom vlády Václava Klausa.

poziar Presov Prostejovska 3

Obyvatelia prešovskej bytovky by sa po požiari mohli do nej začať vracať koncom týždňa

28.11.2022 12:07

K požiaru v bytovom dome došlo vo štvrtok večer. Vyžiadal si dve obete a dvaja ľudia sa zranili.