Založ si blog

Bitcoin Zadarmo – overené v čase

Dlho som nepridal žiaden blog. Po čase som nadobudol pocit, že čo som chcel vo svojich blogoch napísať som zverejnil. Ale tentokrát sa chcem vrátiť na začiatok. Prečo? Lebo čas overil čo som písal. A čo je najkrajšie, dal odpoveď tým, ktorí ako zvyčajne prezentujú svoje komplexy prostredníctvom diskusie pod blogom alebo pod článkom. Už dávno žiadne z nich nečítam, ale na začiatku som ich občas otvoril. Prezrieť si ich môže každý i dnes, a presvedčiť sa, aká hĺbka je v nich skrytá.

Na začiatku som písal o tom, ako získať Bitcoin zadarmo . Vtedy sa písal rok 2014. Bol to úplne prvý blog, a sami si môžete overiť, ktoré stránky, čo som v ňom zmienil fungujú ešte dnes a ktoré nie. To, že viaceré v čase stratili silu je normálne. Nie každý projekt prežije. Zaujímavejšie je, že jedna z daných stránok funguje dodnes. A nie len to, že na nej každú hodinu získate časť Bitcoinu zadarmo, ale má v sebe ďalšie príležitosti ako znásobiť to, čo už máte. Nemyslím tým niečo ako ruletu, kde skôr, než čo-to získate o všetko prídete. Myslím tým stávkovanie na športové podujatia. Hádajte, ktorú stránku z uvedeného blogu mám na mysli? Samozrejme, že prepočty výnosov, ako som uvádzal v minulosti nezodpovedajú dnešnej realite. To je preto, lebo hodnota cryptomien narástla a zdarma dostávate ekvivalent doláru.

V čase je overený ďalší proces. Konkrétne: Ako zabezpečiť stály nárast svojho zadarmo získaného kapitálu a ako ho speňažiť. Písal sa rok 2017. Tu je to ešte zaujímavejšie. Nielenže stále existujú tie isté stránky na získanie vstupu zdarma, ale pretrvali tie isté spoločnosti na ťažbu cryptomeny. Dolovanie bez technického zázemia. Môžete si to overiť každý sám. Nedokážem zmeniť čas zverejnenia blogu, a preto vidíte, že kto začal ťažiť roku 2017, ťaží už 3 roky.

Ide tu o hru ? To je otázka dňa. Ktorá potvrdená hra vydržala toľko rokov ? Ja takú nepoznám. Ak by bolo to o čom som písal  a čo trvá dodnes iba hra, bola by prvá svojho druhu.

Tento blog je vyvrátením minulých pochybovačov a provokácia pochybovačov súčasnosti. Za čím si však vždy budem stáť je to, že som za každých okolností zdôrazňoval riziko. A spravím to i dnes. Písal som o ceste výnosov od bodu získania vstupu zdarma hlavne preto, aby som zdôraznil, že existuje riziko straty. No hlavne straty Vášho času. To je akceptovateľnejšie, než riziko straty peňazí. V každom bode je možnosť aby človek svoju investíciu navýšil z externých zdrojov. Hlavne v oblasti ťažby. Ale i na overenej stránke pre získavanie bitcoinov zdarma, je možnosť investovať vlastné úspory. Tie sa vám úročia už len tým, že ste ich tam dali. Môžete s nimi stávkovať alebo ich prehrať v príslušnom kasíne. S každým zvýšením rizika sa zvyšuje zisk. To pravidlo platí na 100%. Nikto však nesmie prehliadnuť slovo „riziko“. Moja cesta bola prácnejšia, presne ako som písal. Potvrdila sa. I to, o čo som prišiel, bol maximálne môj čas. Ale sumár za celé tie roky je výnos.

Prečo tento blog? Pretože, je tu doložená história. A pri dnešných cenách cryptomien je história významným kreditom.

 

Ministerstvo školstva nesmie nútiť rodičov detí pod 12 rokov k prezenčnej školskej dochádzke

16.08.2021

Vzhľadom na to, že sa značná časť populácie rozhodla nie len seba ale i deti, ktoré spĺňali vekový limit, neočkovať a vláda sa rozhodla svoju priazeň nakloniť tejto časti populácie, mala by naopak tentokrát vyjsť v ústrety rodičom, ktorí robia maximum pre svoju ochranu i ochranu svojich detí. A to tým, že bude umožnené legálne zvoliť vzdialenú výučbu v prípade [...]

Čitatelia Hlavných správ či Hlavného denníka skôr či neskôr zomrú

13.08.2021

Pôvodne som uvažoval o nadpise „Čitateľom Hlavných správ či Hlavného denníka môže hroziť smrť“, ale bolo by to jedno, lebo obidva sú absolútnou pravdou. Prečo? Pretože nikto nebude žiť večne. To je kúzlo každého kontroverzného článku na konšpiračných weboch, či výroku konšpirátorov samých. Je zrejmé, že schopnosť čítať s porozumením nie je u [...]

(MUDr. ) Peter Lipták – akým právom sa považuje za lekára ?

28.07.2021

Ak si niekto myslí, že mentálne funkcie sú vekom nemenné, asi sa neoboznámil s pánom, čo sa hlási k lekárskemu stavu. Mám však obavu, že naopak to už príliš neplatí. Hlavne po nedávnych prejavoch tejto osoby. Čo predchádzalo udeleniu titulu MUDr. ? Štúdium, ale hlavne overenie nadobudnutých vedomostí. Som si istý, že ak by na príslušných skúškach pán Lipták [...]

San Maríno voľby referendum

V San Maríne schválili v referende legalizáciu interrupcií

27.09.2021 08:49

San Maríno je jednou z posledných európskych krajín, v ktorých sú interrupcie zakázané za akýchkoľvek okolností.

Kosice

Košičan oznámil dve bomby. Môže dostať päť rokov

27.09.2021 07:00

Svojím konaním ohrozoval ľudí v nákupnom centre a na železničnej stanici. Oba priestory polícia evakuovala.

covid automat

Od pondelka je päť okresov v bordovej farbe, zelená je iba Dunajská Streda

27.09.2021 06:31

Červených je podľa COVID automatu 39 okresov a oranžových 34.

koronavírus, Taiwan

ONLINE: Južná Kórea zažíva najsilnejšiu vlnu pandémie

27.09.2021 06:15, aktualizované: 07:51

Prvýkrát od začiatku koronavírusovej pandémie v Južnej Kórei prekročil počet novo nakazených tritisícovú hranicu.