Ako dostať zaplatené za reklamu?

Nemusíte zvoliť cestu publikovania viea na youtube, ani iné zložitejšie prístupy.

Existuje i jednoduchšia cesta a dokonca menej otravujúca. niečo, akoby Vám bolo zaplatené za to, že vezmete leták zo schránky a dáte ho do zberu. Takže dostať zaplatené za čas, ktorý strávite prečítaním reklamného letáku je možné.

Internet je zahltený reklamou, a väčšinou ju človek musí konzumovať ako cenu za zdanlivo bezplatné služby. Existuje však možnosť, kedy naopak, za konzumáciu reklamy dostanete zaplatené Vy. Reklamný mailing je projekt z Čiech a skutočne úspešný. Ja som ako klient v ňom od roku 2011 a môžem potvrdiť, že všetko funguje ako má. Emailov nechodí príliš veľa, lebo všetko závisí aj od profilu, ale za každý jeden, ktorý si otvoríte dostanete zaplatené.

Možno sa to nezdá mnoho za prečítanie jedného emailu, ale spočítajte čas strávený prečítaním a premietnite si to na hodinové ohodnotenie a výsledok už zas taký zlý nie je.

Navyše prístup k cielenej reklame má aj svoje výhody. O novinkách sa dozviete vtedy keď prichádzajú do predaja a vtedy keď je to aktuálne. To isté platí aj o kampaniach alebo zľavách. Takže ak Vás to zaujalo, dozviete sa viac tu: Reklamný mailing

Andrej Danko – nepochopený vizionár

11.11.2023

Neveril by som, že jedného dňa budem schopný napísať tento blog, v ktorom by som chcel upozorniť na to, že je nešťastím, keď sa myšlienka „národného menu“ nepretaví do reality. Škoda, že pán Danko nedostal príležitosť prezentovať svoju víziu v celom rozsahu a ako po mnohý krát ostal nepochopený. Verím, že ja som ju pochopil správne. Dostať na stôl [...]

Kto z voličov si želá „Mafiánsky štát“ ?

24.09.2023

Na jednej strane je zarážajúce, že strach z utečencov je tak významným hnacím motorom na dosiahnutie výnimočného výsledku vo voľbách a na druhej strane chýba obava zo zverenia moci do rúk organizovaného zločinu. Pričom väčšina z tých, čo sa najviac obávajú „migrantov“ ich nevidela, nevidí a nebude vidieť. Avšak prevažná časť tých istých voličov sa [...]

Istý nevinou obvineného si môže byť jedine jeho kumpán

06.09.2023

Viete si predstaviť, že orgány činné v trestnom konaní by zahájili vyšetrovanie, alebo by nebodaj padlo obvinenie niekoho z Vašich príbuzných? Ako veľmi by ste si boli istí jeho/jej nevinou? Skúste ste si na tú otázku úprimne odpovedať. A išlo by pritom o príbuzného, o rodinu, o človeka ktorého možno poznáte od detstva. A teraz druhá otázka. Bol by obvinený nejaký [...]

koláž, fotky, mReportér

Za bývalého Československa mu patrilo prvenstvo. Takto vyzerá jeden z najkrajších kamenných mostov na Slovensku

19.07.2025 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Izrael Palestína gaza

Hamas tvrdí, že Izrael blokuje rokovania o prímerí a prepustení rukojemníkov

18.07.2025 23:33

Ozbrojené krídlo Hamasu vyhlásilo, že v rámci snáh o ukončenie vojny s Izraelom je ochotné prepustiť všetkých rukojemníkov.

výcvikové policajné zariadenie los angeles

V policajnom zariadení v Los Angeles došlo zrejme k výbuchu, hlásia tri obete

18.07.2025 22:08

K incidentu došlo v zariadení, kde sídlia špeciálne jednotky z oddelenia šerifa a pyrotechnici.

Brunner, Dobrindt, rakušan

Šesť krajín sa zhodlo na potrebe sprísnenia migračných pravidiel EÚ

18.07.2025 21:09

Dohodli sa na odstraňovaní prekážok pre presun odmietnutých žiadateľov mimo EÚ a azylové konania v tretích krajinách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 370014x
Priemerná čítanosť článkov: 6380x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy